Získajte zaujímavé publikácie za skvelé ceny!

Mesiac marec je okrem príchodu jari spájaný aj s knihou. Pri príležitosti ´marca – mesiaca knihy´ vám prinášame v ZCV Aurelium mimoriadnu akciu na kúpu zaujímavých vedecko-popularizačných publikácií s výraznou zľavou.

 

Naša príroda v kocke 4,90€ /8,90€

Knižný titul od známeho popularizátora vedy Miroslava Sanigu pozostáva z jeho  mnohoročných pozorovaní v zátišiach stredoeurópskej prírody. Do knihy sa pokúsil vložiť tie najpozoruhodnejšie a najnápadnejšie prejavy zvierat a úkazy, ktoré sa dejú na scénach našej prírody. Je to akási príručka, ktorá pojednáva o správaní zvierat počas štyroch ročných období a o javoch, ktoré sa dejú v zátišiach našej stredoeurópskej prírody v ročnom časovom intervale. Viac o publikácii si môžete prečítať v tomto článku.

 

Nanosvet na dlani – 3,90€ /7,90€

Autorom publikácie je špičkový slovenský vedec Štefan Luby, ktorý v nej okrem iného mapuje súčasný stav poznania a využitia nanovedy; pomenúva oblasti, ktoré zasahuje a pretvára, načrtáva možnosti ďalšieho vývoja, pričom nevynecháva ani dôležitú oblasť nanoetiky. Viac o publikácii si môžete prečítať v tomto článku.

 

Obe knihy – Nanosvet na dlani a Naša príroda v kocke + darček 4 vedecko – popularizačné publikácie – 8,80€ / 16,80€

 

Bratislava z neba – 6,90€ /12,90€

Kniha od kolektívu autorov prekvapí netradičnými pohľadmi na hlavné mesto Slovenska – z lietadla. Prvá časť je zostavená z množstva nádherných farebných fotografií, ktoré potešia nejedno oko, ale i srdcia najmä Bratislavčanov. Druhá časť obsahuje text zameraný na viaceré inštitúcie a organizácie v oblasti vzdelávania, popularizácie vedy a vedeckého výskumu, na školy, kultúru, šport, zdravie i atraktivitu mesta. Viac o knihe si môžete prečítať v tomto článku.

 

Neváhajte a využite túto lákavú ponuku ešte dnes! Knižky ako aj ďalšie predmety s vedecko-popularizačnou tematikou nájdete v ponuke ZCV Aurelium na recepcii.