Vianočné sviatky plné nových zážitkov

Vianočné sviatky sú vhodným časom, kedy máte priestor so svojimi deťmi navštíviť nové miesta a získať množstvo skvelých zážitkov. ZCV Aurelium je miestom, kde vy a vaše deti strávite čas zmysluplne, niečo nové sa naučíte a popritom sa aj výborne zabavíte. Pozývame vás, príďte sa presvedčiť. ZCV Aurelium bude počas vianočných sviatkov otvorené 27., 28, a 29. decembra podľa tradičných otváracích hodín. 

Zháňate vianočné darčeky na poslednú chvíľu? Máme pre vás tip! V ZCV Aurelium si môžete kúpiť predmety a literatúru s vedecko-popularizačnou tematikou. Viac informácií vám poskytne personál na recepcii. Ak nemáte cestu do ZCV Aurelium, knihy a darčekové predmety si môžete objednať aj prostredníctvom emailovej objednávky na maile predaj@cvtisr.sk alebo kúpiť priamo v Centre vedecko-technických informácií SR na Lamačskej ceste 8/A v Bratislave.

 

 

 

 

 

 

 

Ponúkame tiež možnosť rezervácie exkurzií pre školské skupiny. V mesiaci január je ešte dostatok voľných TERMÍNOV,  preto neváhajte a rezervujte si ten svoj. Tešíme sa na vás!